Przeprowadzki

Ofertę naszą stanowią usługi przeprowadzek w kraju i za granicą. Przeprowadzki realizujemy za pośrednictwem samochodów dostawczych i ciężarowych oraz specjalnych meblowozów. Poza usługami kompleksowymi świadczymy również poszczególne usługi jak wynajem samochodu na przeprowadzkę, czy powierzchni magazynowej na składowanie krótkoterminowe swego dobytku. Realizujemy przeprowadzki bez względu na odległość. Gdy szukasz firmy do zrealizowania przeprowadzki do Anglii, dobrze trafiłeś również gdy przeprowadzasz się z jednej do innej dzielnicy miasta. Nasza oferta jest bardzo rozbudowana. Dysponujemy korzystnym cennikiem usług dla firm stałych klientów. Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie usług, którymi jesteś zainteresowany a należą do branży transportowej zadzwoń, bowiem jesteśmy elastyczni wobec współpracy i jesteśmy w stanie zorganizować dla Ciebie każdy transport, jeśli nie przy pomocy własnego taboru i załogi, to we współpracy z podwykonawcami.

Wypożyczalnia samochodów

Zachęcamy do skorzystania z naszej wypożyczalni samochodów różnego typu. Obsługujemy delegacje służbowe, wesela, jak również wyjazdy wakacyjne. Oferujemy sprawne i nowoczesne samochody najpopularniejszych marek i uchodzące za najbardziej komfortowe. Zapewniamy wybór w formie wynajmu od krótkoterminowych wypożyczeń na dobę, tydzień, aż po roczny wynajem długoterminowy. Naszą firmę cechuje rzetelność i kompetencja. W pełni profesjonalne biuro obsługi klienta pomoże nie tylko wybrać stosowny samochód, ale i dokonać jego rezerwacji.

Nasza wypożyczalnia samochodów powstała kilkanaście lat temu jako wypożyczalnia samochodów kompaktowych z flotą zaledwie kilkunastu osobówek. Dzisiaj dysponujemy flotą pojazdów również dostawczych i ciężarowych. Ofertę wynajmu uzupełniają samochody nietypowe, jak i liczne usługi dodatkowe. Zatrudniamy kilkunastu pracowników, którzy dbają zarówno o stan techniczny samochodów jak i wizualną prezencję. Co ważne nasza wypożyczalnia samochodów nie okleja pojazdów, co za tym idzie wynajmując u nas auto możesz zachować dyskrecję co do tego faktu.

Pomoc drogowa

Kolejnym profilem naszej działalności jest profesjonalna pomoc drogowa wraz z doradztwem ubezpieczeniowym i prawnym. Współpracujemy zarówno z firmami ubezpieczeniowymi, świadczymy usługi assistance, jak też wykonujemy holowanie na zlecenie Policji.

Naszą ofertę uzupełnia transport samochodów zza granicy jak i zagranicę. Jeśli nie chcesz jechać na wakacje samochodem, ale chcesz mieć go na wakacjach my Ci go dowieziemy i przywieziemy, jeśli chciałbyś poszaleć na torze wyścigowym, także zajmiemy się transportem twojej wyścigówki.

Zapewniamy ze swej strony profesjonalnych kierowców oraz wysoki standard obsługi, terminowość i korzystne warunki cenowe współpracy. Działamy szybko, co dla klientów najczęściej jest ważnym atutem naszej oferty. Zabezpieczamy pojazd na miejscu, jak i na czas transportu. Odbierając samochód od klienta podlega on ubezpieczeniu naszej działalności na wypadek szkody w transporcie. Wraz z pomocą drogową oferujemy pomoc pasażerom i kierowcom pojazdów, które zostały uszkodzone na drodze. Swoje usługi wykonujemy sumiennie i kompetentnie.

Nasze samochody